Expert Centrum Usługowo Szkoleniowe Radzionków
Expert Centrum Usługowo Szkoleniowe Radzionków kontakt
kliknij aby powiększyć

Ośrodek Szkolenia Kierowców
"Expert" - Tomasz Czech

ul. Wyzwolenia 85
Nowy Kościół - Salki
41-907 Bytom-Szombierki

tel: 602 250 064

mail:

Posiadamy nowe egzaminacyjne Toyoty Yaris III - 6 biegowe, dokładnie takie same jak w ośrodku egzaminacyjnym !!!

Pomożemy Ci załatwić formalności związane z założeniem profilu kandydata na kierowcę, wystarczy tylko się zgłosić do naszego oddziału.


Organizujemy szkolenia na prawo jazdy kat. AM, A1, A2, A, oraz B. Cechujemy się atrakcyjną ofertą cenową oraz nasi klienci mają możliwość zapłaty w nieoprocentowanych ratach. Kursy rozpoczynają się w każdy wtorek i czwartek o godzinie 17:00 w naszej sali wykładowej znajdującej się obok Urzędu Miasta. Oferujemy dostęp do komputera z klawiaturą i programem egzaminacyjnym. Jazdy odbywają się dokładnie na takich samych samochodach jak w Ośrodku Egzaminacyjnym (Toyota Yaris 3 - 6 biegowe). Staramy się, aby każde zajęcia były ciekawe i zainteresowały ucznia.

Niedaleko naszego Ośrodka znajduje się plac manewrowy tj. na terenie targowiska w Radzionkowie. Plac jest zgodny z wymiarami egzaminacyjnymi zarówno dla kat. B jak i dla kat. AM, A1, A2 i A, na którym pojawiły się nowe zadania egzaminacyjne. Jest on także zarejestrowany w Wydziale Komunikacji w Tarnowskich Górach. W tym miejscu nasi kursanci mogą rozpocząć naukę jazdy samochodem lub motocyklem. W bliskiej odległości od naszej szkoły jest też Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bytomiu gdzie przeprowadzane są egzaminy państwowe.


Kat. A2 i A szkolimy odpowiednio etapami. By kursanta zapoznać i przygotować do jazdy, szkolenie rozpoczynamy od motocykla o mniejszej pojemności by następnie przejść do motocykla o większej pojemności odpowiedniego dla danej kategorii.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Czy wiesz że...

Expert radzi jak się zachowywać dobrze na jezdni
Ruch kierowany to ruch otwierany i zamykany za pomocą sygnalizacji świetlnej lub przez uprawnioną osobą.

powiedz mi więcej »

Zobacz nas :)

zobacz więcej »

Forum Motocyklistow z Pasja Tarnowskie Gory i Okolice